Doprava

Zboží vám odesíláme přepravní službou DPD a nebo si jej můžete vyzvednout osobně. Většinu zboží máme skladem a odesíláme následující pracovní den po objednání. Pokud preferujete jiný způsob dopravy, napište nám to do poznámky při objednání. Budeme vás kontaktovat a domluvíme se na způsobu zaslání či předání zboží.

Platba

Nabízíme více platebních možností. Můžete platit bankovním převodem na účet, on-line pomocí elektronického bankovnictví, platební kartou on-line, hotově při osobním odběru či dobírkou při převzetí zboží. Ihned po přijetí platby vám vystavíme daňový doklad se všeni náležitostmi dle zákona. Jsme plátci DPH. Daň bude na faktuře vyčíslena.

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete spokojeni, můžete nakoupené zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Obratem vám vrátíme 100% zaplacené částky. Tuto možnost nabízíme všem zákazníkům včetně podnikatelů, přestože ze zákona na vrácení zboží nemají nárok.

OKAMŽITÁ VÝMĚNA ZDARMA

Abychom zajistili nepřetržitý provoz vaší pokladny, poskytujeme nadstandardní podporu a servis. Pro všechny zákazníky používající naši pokladní aplikaci miniPOS nabízíme okamžitou náhradu nefunkční pokladny zdarma. Pokud se vaše pokladna rozbije nebo nebude správně fungovat, vyměníme vám ji obratem za jinou, aby váš provoz nebyl nijak omezen.

TELEFONICKÁ PODPORA

Rádi vám poradíme, zodpovíme každý dotaz a budeme řešit každý váš problém. Naše podpora je dostupná v pracovní dny na mailu a telefonu. Svůj požadavek můžete zaslat také pomocí formuláře zde na stránce.

NAPIŠTE NÁM

Váš dotaz odpovíme co nejdříve a nebo vám rovnou zavoláme.